Casio XW-P1 Synthesizer Org

Casio XW-P1 Synthesizer Org
Ürün Kodu: XW-P1 Synthesizer
Stok Durumu: 999
KDV Dahil: 2.226,99TL
KDV Hariç: 1.887,28TL
Miktar:  
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

satın al gif ile ilgili görsel sonucu

Solo Synthesizer ve Hex Layer gibi özellikler dopdolu olup güçlü bir ses ve güçlü 
bir varlık ortaya koyuyor
Özellikler
Yeni geliştirilmiş ses altyapısı Hibrit İşleme Ses Kaynağı tarafından 
üretilen dengeli, yoğun sesler
XW, bir LSI kaynağını yüksek performanslı bir CPU ve DSP ile birleştiren CASIO'nun yeni geliştirilmiş Hibrit İşleme ses altyapısını içerir. Sonuçta oluşan değişik tonlar tarzlar arasındaki sınırları geçer. Canlı performanslarda ve Drawbar Org tonlarında kullanılan synth tonlarını istediğiniz gibi kullanabilirsiniz, bu da etkileyici gösterilere katkıda bulunur.

2.000'den fazla dahili dalga biçimi ile yüksek ses üretim standartları olan 
sanatçılar için destek

Geleneksel analog synthesizer dalga biçiminden 311 synthesizer dalga biçimi içeren çeşitli bir koleksiyon oluşturulmuş ve dahili olarak eklenmiştir. Kaydırıcıların ve düğmelerin sınırsız kullanımı mevcut 2.158 dalga biçimi arasından seçim yaparak sezgisel ses oluşturmaya olanak tanır — geçmişteki şaheser enstrümanlar CZ synthesizer serisinden alınan dalga biçimleri dahil. Gösteri sırasında tonlar özgürce değiştirilebilir; hatta, canlı gösterilerde muhteşem bir güç sergilemeyi de destekler.
En üst kalite önayarlı tonların zengin çeşitliliği

Solo Synthesizer (100 ton)
Geleneksel analog synthesizer'lar tarafından kullanılan tonların üretilmesi canlı sahne performanslarında dinamik olarak kullanılan 100 önayar tona erişmeyi sağlar. Önayar sesler birinci gitarın keskinliğinden güçlü pirinç tonlara kadar çeşitlilik gösterir. Halka modülatörü ve gecikme gibi özel Solo Synthesizer efektleri de eklenmiştir.
Hex Layer (50 ton)
Altı taneye kadar ton çeşidinin üst üste binmesi olağanüstü bir varlığa sahip yoğun bir ses oluşturur. Yaratıcılığınızı serbest bırakmak için güçlü, dinamik gösterilerden oluşan yeni bir evrenin kapıları açılır.
Drawbar Org (50 ton)
Dokuz kaydırıcı anahtar bir drawbar gibi çalışarak muhtelif org sesleri sağlar. Çeşitli müzik tarzları için 50 drawbar ayarından oluşan bir koleksiyon da önceden yüklenmiştir. 
PCM tonları (420 ton)
Piyanodan gitara ve davul takımına kadar üstün kaliteye sahip akustik müzik aletlerinin PCM tonları dahili olarak bulunmaktadır.
6 osilatör bloğu ile yüksek kaliteli ses üretme [Solo Synthesizer tonları]
Synthesizer özelliğinin çekirdeğini oluşturan altı osilatör ünitesi, PCM tonu ve ritim dalga biçimi seçimi için iki Synth OSC bloğu ve iki PCM OSC yanında çeşitli gürültüler üretmek için Gürültü bloğu ve dijital ses donanımı gibi ses kaynaklarından girdi almak için Harici Ses Giriş bloğu. Sonuçta ses düzeyini daha yükseğe çıkarmayı yeteneği daha yoğun, daha güçlü sesler elde etmenizi sağlar.
* Solo Synthesizer modunda yalnızca monofonik.
* Kullanıcı tarafından üretilen orijinal dalga biçimleri XW-G1 ile seçilebilir.

Canlı gösteriler sırasında destek sağlayan çeşitli işlevler
Bir Performans İşlevi tonların ve performans ayarlarının dört taneye kadar bölgede tek tek tuşlara atanmasını sağlar ve bunların her biri için Açık/Kapalı kontrolör ayarı mümkündür.
Performans sırasında ses veya kullanıcı cümlesi önayarlama için Cümle Sıralayıcı kullanılabilir.
Arpej örneklerini otomatik playback yapmak için Arpej İşlevi basılan tuşları ses bileşenleri olarak kullanır.
Gösterilerden müzik üretimine kadar her şey için geçerli bir tam bir sistem

SD kartlarındaki SMF verileri ve ses verileri* playback için kullanılabilir. Bu özellik canlı performanslar ve provalardan evdeki alıştırma oturumlarına kadar çok çeşitli gösteri koşullarında etkin kullanım bulur.
* Özel uygulama yazılımının indirilmesini ve medyanın özel bir formata dönüştürülmesini gerektirir.
MIDI aygıtlarına, mikrofonlara, ses çalarlara ve diğer çevre aygıtlarına bağlantıyı destekleyen çeşitli giriş ve çıkış terminalleri. Olası kullanımları bir MIDI aygıtına bağlı olarak veya ses verileriyle senkronize olarak alıştırma yapma.
Taşınabilir MIDI aygıtları veya ses donanımları için lastik tutucu
Kulüplere veya partilere kolayca taşımak için hafif 5,4 kg gövde. Pille çalışabilmesi dış mekan gösterileri gibi durumlarda bile bir güç kaynağına erişmeyi sağlar.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Casio org, casio piyano, ve müzik aletleri, MEDELİ DANTE TR-J TÜRK RİTMLİ ORG,Piyano adaptörü, Org Adaptörü, Org Sehpası, Ayarsız Piyano Tabüresi, Ayarlı piyano tabüresi, Medeli DD650 - Dijital Davul, Medeli DD514 Dijital Davul, Medeli DD522 Dijital Davul, Medeli DD504D Dijital Davul, Casio Piyano PX-760, Casio CDP-230 Dijital Piyano, Casio CDP-130 Dijital Piyano, Casio AP-460BK Celviano Dijital Piyano, Celviano Dijital Piyano AP-260, Casio XW-G1 Synthesizer, Casio XW-P1 Synthesizer Org, Casio CTK 6200, Casio CTK-5200, Casio CTK-245 Org, Mini Org SA-76, Casio SA 78 Org, Casio SA 77, Casio CTK-2300 Org, Casio WK-7500, Casio WK 240, Casio AT 5, Casio AT 3, Casio Org LK 280, Casio Piyano PX 350, Casio Org CTK 4400, Casio Org CTK 3400 © 2018