Casio XW-G1 Synthesizer

Casio XW-G1 Synthesizer
Ürün Kodu: XW-G1 Synthesizer
Stok Durumu: 999
KDV Dahil: 2.226,99TL
KDV Hariç: 1.887,28TL
Miktar:  
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

satın al gif ile ilgili görsel sonucu

 

XW-G1 içinde yer alan 16 adımlı bir Sıralayıcı ve örnek tekrarlayıcı, orijinal groove parça parçalarının doğuşunu müjdeler.
Özellikler
Komple bir arayüz yeni konsept olan parça yapımında gerçek zamanlı kontrol sağlar.
Duruma bağlı olarak atanabilir çeşitli parametrelerle dönen düğmeler ve kayan anahtarlar içerir. Ayırt edilen orijinal parçalar yapmak için güzel seslere hissettiğiniz gibi hakim olun.

Kayıtları geri çalan bir Adım Sıralayıcı

Döngü halinde 16 adımlı sıra örnekleri. Önayarlı groove müzik performansı örneklerindeki 100 x 8 varyasyondan seçilen örnekler tekno, house, hip hop ve elektro gibi tarzları temsil eder ve döngü halinde çalınır. Örneğin 16 Açma/Kapatma düğmesiyle her vuruşun sesini kontrol ederek ve 9 kaydırıcıyla gerçek zamanlı olarak notaları ve hızları değiştirerek kendi aranjmanlarınızı eklemek suretiyle orijinal parçalar yaratabilirsiniz. Parça yapanların 99 taneye kadar birden fazla müzik performansı örneğini birbirine bağlamasına ve döngü halinde bunları geri çalmasına olanak tanımak için bir Zincir İşlevi eklenmiştir. Bu orijinal örnekler üzerinde 100 taneye varan varyasyonlar oluşturmaya izin verir.
Çeşitli sesleri ve cümleleri örnekleyerek kendi farklı seslerinizi sunun.
SD Bellek Kartı Yuvası
Çeşitli aralıklarda seslere dublaj yapma yeteneği olan bir Örnek Tekrarlayıcı
Enstrümanın kendisinde yapılan performanslar yanında harici sesler de 19 saniyeye kadar tekrarlanabilir ve dublaj yapılabilir. Bu özellik orijinal ses kaynağı olarak çalışan parçalar oluşturmak için kullanışlıdır. Parça yapanlar Vuruş modunu kullanarak tek vuruşlu bir ses segmenti kaydedebilir ve bunu belirli sayıda kere tekrarlayabilir, Bölme modunu kullanarak tek bir kayıt işleminde art arda birden fazla örnekleme yapabilir veya OVDB modunu kullanarak kaydedilen örneklerin üzerinde üst üste binen kayıtlar gerçekleştirebilir. Örnek Çubuğu herhangi bir durum için uygun modu seçmenizi sağlar.
Örneklenen sesleri kullanıcı tonu olarak kaydetmek ve çeşitli performanslarda kullanmak için bir Kullanıcı Dalgası Tonu
Örnek Tekrarlayıcı ile hazırlanmış maksimum 50 tonla 10 taneye kadar ses kaynağı türü saklanabilir (Bölme modunda). Bu tonlar klavye çalınırken, Adım Sıralayıcı sıralarının playback döngüsü için veya kullanıcı davul sesi kaynakları olarak kullanılabilir. Özel Zarf Üretici ile eşik, filtre veya amplifikatör değişikliği yapmak da mümkündür.
Kulüp müziğinde dinamik olarak yayılan çağdaş sesler
Standart synth seslerinden son derece farklı seslere kadar çeşitli tam Solo Synthesizer tonları mevcuttur. 
Popüler kulüp seslerinden uyarlanmış 766 synth dalga biçimi yanında kulüp müziklerinden dikkatle seçilmiş 701 davul dalga biçimi ve 20 davul seti varyasyonu içerir. Bunlar birlikte çok gösterişli, çok enerjik groove parçaları yaratmayı kolaylaştırır.
Sıralı cümleleri çağırmak ve çalmak için bir Cümle Sıralayıcı

Dahili kaynaklar arasında yüksek hızlı synthesizer cümleleri ve davul döngüleri dahil olmak üzere 100 önayarlı cümle bulunmaktadır. Heyecan düzeyini daha da yükseltmek için gösteri sırasında belirtilen cümleler playback yapılabilir (tekrarlama mümkündür). Gösterilerde kullanılan 100 taneye kadar cümle seçeneği de 
orijinal cümle olarak kaydedilebilir.
Adım Sıralayıcı ile senkronize yapılabilen bir Arpej İşlevi

Basılan tuşları sesin parçaları olarak adapte eden arpej örnekleri otomatik tekrarlanan playback olarak kullanılabilir. Bu işlev klavyeyi veya Adım Sıralayıcıyı kullanarak daha da fazla performans olasılığının önünü açar.
Klavyeye çeşitli cümleler ve işlevler atamak için Çok İşlevli Tuş
Sıra Cümlesi, Tempo Değiştirme, Efekt ve Kontrol Değiştirme gibi çeşitli cümleler ve işlevler 25 tuşa atanabilir. Parametreler anında başkasıyla değiştirilebilir veya cümleler playback yapılabilir; gerçek zamanlı kullanımı gerçek kılan yetenekler.
Kulüplere veya partilere kolayca taşımak için hafif 5,4 kg gövde. Pille çalışabilmesi dış mekan gösterileri gibi durumlarda bile bir güç kaynağına erişmeyi sağlar.

Etiketler
Casio | Casio XW-G1 | Casio XW-G1 Synthesizer | Casio XW-G1 Synthesizer Org

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Casio org, casio piyano, ve müzik aletleri, MEDELİ DANTE TR-J TÜRK RİTMLİ ORG,Piyano adaptörü, Org Adaptörü, Org Sehpası, Ayarsız Piyano Tabüresi, Ayarlı piyano tabüresi, Medeli DD650 - Dijital Davul, Medeli DD514 Dijital Davul, Medeli DD522 Dijital Davul, Medeli DD504D Dijital Davul, Casio Piyano PX-760, Casio CDP-230 Dijital Piyano, Casio CDP-130 Dijital Piyano, Casio AP-460BK Celviano Dijital Piyano, Celviano Dijital Piyano AP-260, Casio XW-G1 Synthesizer, Casio XW-P1 Synthesizer Org, Casio CTK 6200, Casio CTK-5200, Casio CTK-245 Org, Mini Org SA-76, Casio SA 78 Org, Casio SA 77, Casio CTK-2300 Org, Casio WK-7500, Casio WK 240, Casio AT 5, Casio AT 3, Casio Org LK 280, Casio Piyano PX 350, Casio Org CTK 4400, Casio Org CTK 3400 © 2018